TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het indrukwekkende actiespektakel Monsters of Man loopt een deal behoorlijk uit de hand. Met alle gevolgen van dien!
Maar hoe zit dat nu precies? Een Amerikaanse wapenfabrikant wil onder leiding van de corrupte CIA-agent (Neal McDonough) een lucratief legercontract binnenhalen door in Azië een kamp van heroïnedealers schoon te vegen met vier intelligente robots. Dat klinkt op papier vast heel nobel, maar niets is minder waar. Als namelijk blijkt dat het dorpje onschuldig is en een team bestaande uit zes dokters getuige is van de slachtpartij, keren de moordmachines zich tegen hen. En dat was nu ook weer niet de bedoeling.
De hoofdrol in deze spannende sciencefiction is voor Neal McDonough, die de rol van de CIA-agent vertolkt. Onbekend is de 56-jarige acteur zeker niet. In het verleden speelde hij al mee in talloze actie- en sciencefictionfilms waaronder in Captain America: The First Avenger, Marvel One-Shot: Agent Carter en Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Eerder jaar was hij ook betrokken bij de Mexicaans-Amerikaanse actiethriller There Are No Saints.
Monsters of Man is vanavond om 20:30 uur te zien op FilmBox. Deze tv-zender vertoont ook herfst reclamevrije films.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los