TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het indrukwekkende actiespektakel Monsters of Man loopt een deal behoorlijk uit de hand. Met alle gevolgen van dien!
Maar hoe zit dat nu precies? Een Amerikaanse wapenfabrikant wil onder leiding van de corrupte CIA-agent (Neal McDonough) een lucratief legercontract binnenhalen door in Azië een kamp van heroïnedealers schoon te vegen met vier intelligente robots. Dat klinkt op papier vast heel nobel, maar niets is minder waar. Als namelijk blijkt dat het dorpje onschuldig is en een team bestaande uit zes dokters getuige is van de slachtpartij, keren de moordmachines zich tegen hen. En dat was nu ook weer niet de bedoeling.
De hoofdrol in deze spannende sciencefiction is voor Neal McDonough, die de rol van de CIA-agent vertolkt. Onbekend is de 56-jarige acteur zeker niet. In het verleden speelde hij al mee in talloze actie- en sciencefictionfilms waaronder in Captain America: The First Avenger, Marvel One-Shot: Agent Carter en Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Eerder jaar was hij ook betrokken bij de Mexicaans-Amerikaanse actiethriller There Are No Saints.
Monsters of Man is vanavond om 20:30 uur te zien op FilmBox. Deze tv-zender vertoont ook herfst reclamevrije films.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel