TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Longfellow Deeds heeft een rustig, simpel leventje. Hij is de eigenaar van een goedlopende pizzatent in een klein stadje. Alles gaat zijn gangetje en Deeds is gelukkig. Dan krijgt hij opeens te horen dat zijn oom hem een dikke erfenis heeft nagelaten van veertig miljard dollar.
Longfellow (Adam Sandler) laat alles achter en vertrekt naar Manhattan om zijn nieuw verdiende bezit op te eisen.
Al snel wil iedereen een graantje van hem meepikken. Ook roddeljournalist Babe Bennett (Winona Ryder) heeft zo haar eigen plan om de naïeve miljardair te bespelen. Ze wil graag een verhaal schrijven over de eenvoudige jongen die in één klap beroemd werd.
Om dichter bij hem te komen doet ze zich voor als onschuldig dorpsmeisje. Als ze gevoelens voor hem krijgt blijkt het een stuk lastiger te zijn om te blijven liegen. Hoe lang houdt ze deze act vol en wat gebeurt er als Deeds erachter komt?
Mocht het verhaal je bekend in de oren klinken, dat klopt. Mr. Deeds is een remake van de klassieker Mr. Deeds Goes to Town van regisseur Frank Capra met Cary Cooper in de hoofdrol. Het bedrag wat Cooper erfde in de versie uit 1936 is beduidend minder: 20 miljoen dollar.
Nog steeds een aardig bedrag natuurlijk, maar toch.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal