TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Longfellow Deeds heeft een rustig, simpel leventje. Hij is de eigenaar van een goedlopende pizzatent in een klein stadje. Alles gaat zijn gangetje en Deeds is gelukkig. Dan krijgt hij opeens te horen dat zijn oom hem een dikke erfenis heeft nagelaten van veertig miljard dollar.
Longfellow (Adam Sandler) laat alles achter en vertrekt naar Manhattan om zijn nieuw verdiende bezit op te eisen.
Al snel wil iedereen een graantje van hem meepikken. Ook roddeljournalist Babe Bennett (Winona Ryder) heeft zo haar eigen plan om de naïeve miljardair te bespelen. Ze wil graag een verhaal schrijven over de eenvoudige jongen die in één klap beroemd werd.
Om dichter bij hem te komen doet ze zich voor als onschuldig dorpsmeisje. Als ze gevoelens voor hem krijgt blijkt het een stuk lastiger te zijn om te blijven liegen. Hoe lang houdt ze deze act vol en wat gebeurt er als Deeds erachter komt?
Mocht het verhaal je bekend in de oren klinken, dat klopt. Mr. Deeds is een remake van de klassieker Mr. Deeds Goes to Town van regisseur Frank Capra met Cary Cooper in de hoofdrol. Het bedrag wat Cooper erfde in de versie uit 1936 is beduidend minder: 20 miljoen dollar.
Nog steeds een aardig bedrag natuurlijk, maar toch.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers