TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Longfellow Deeds heeft een rustig, simpel leventje. Hij is de eigenaar van een goedlopende pizzatent in een klein stadje. Alles gaat zijn gangetje en Deeds is gelukkig. Dan krijgt hij opeens te horen dat zijn oom hem een dikke erfenis heeft nagelaten van veertig miljard dollar.
Longfellow (Adam Sandler) laat alles achter en vertrekt naar Manhattan om zijn nieuw verdiende bezit op te eisen.
Al snel wil iedereen een graantje van hem meepikken. Ook roddeljournalist Babe Bennett (Winona Ryder) heeft zo haar eigen plan om de naïeve miljardair te bespelen. Ze wil graag een verhaal schrijven over de eenvoudige jongen die in één klap beroemd werd.
Om dichter bij hem te komen doet ze zich voor als onschuldig dorpsmeisje. Als ze gevoelens voor hem krijgt blijkt het een stuk lastiger te zijn om te blijven liegen. Hoe lang houdt ze deze act vol en wat gebeurt er als Deeds erachter komt?
Mocht het verhaal je bekend in de oren klinken, dat klopt. Mr. Deeds is een remake van de klassieker Mr. Deeds Goes to Town van regisseur Frank Capra met Cary Cooper in de hoofdrol. Het bedrag wat Cooper erfde in de versie uit 1936 is beduidend minder: 20 miljoen dollar.
Nog steeds een aardig bedrag natuurlijk, maar toch.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer