Film
De pinguïns van Jim Carrey in Mr.Popper's Penguins
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 08-12-22 19:41

Thomas Popper (Jim Carrey) is een succesvolle zakenman met een strak geregeld leven. Zijn vader heeft hij nooit echt gekend.
Mr. Popper's Penguins
Pa Popper was te druk met zijn ontdekkingsreizen om zich om zijn kroost te bekommeren. Wat dat betreft heeft Thomas een aardje naar zijn vaartje: ook hij werkt zo hard dat hij zijn kinderen nauwelijks ziet opgroeien.
Eén simpel pakketje gooit in Mr. Popper's Penguins Thomas' hele leven om. Het is een cadeau van zijn vader.
Als hij de doos opendoet, komt er ineens een levende pinguïn uit. Maar Thomas wíl helemaal geen pinguïn in zijn smetteloze appartement.
Het lukt hem alleen niet het beest kwijt te raken. Sterker nog: door omstandigheden waggelen binnen de kortste keren zes exemplaren door zijn huis!
Jim Carrey
Mr. Popper's Penguins is een verfilming van een kinderboek uit 1938. Jim Carrey wilde de hoofdrol in deze film graag spelen.
Het leek hem ontzettend leuk om een scène op te nemen waarin hij met pinguïns danst. Dick Van Dyke, van wie Carrey een groot bewonderaar is, danste in de klassieker Mary Poppins ook met pinguïns.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 14:00Gerda uit realityserie URK! bevallen van eerste kindje
13:04Tortelduifjes Marvin en Ferdi uit seizoen 1 van Prince Charming vieren de liefde
11:16Lisa Loebs FBoy Island binnenkort ook te zien op tv-zender TLC
10:25The Recruit krijgt een tweede seizoen op Netflix
10:21Makers Klem komen met tiendelige thrillerreeks over #metoo