TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Thomas Popper (Jim Carrey) is een succesvolle zakenman met een strak geregeld leven. Zijn vader heeft hij nooit echt gekend.
Pa Popper was te druk met zijn ontdekkingsreizen om zich om zijn kroost te bekommeren. Wat dat betreft heeft Thomas een aardje naar zijn vaartje: ook hij werkt zo hard dat hij zijn kinderen nauwelijks ziet opgroeien.
Eén simpel pakketje gooit in Mr. Popper's Penguins Thomas' hele leven om. Het is een cadeau van zijn vader.
Als hij de doos opendoet, komt er ineens een levende pinguïn uit. Maar Thomas wíl helemaal geen pinguïn in zijn smetteloze appartement.
Het lukt hem alleen niet het beest kwijt te raken. Sterker nog: door omstandigheden waggelen binnen de kortste keren zes exemplaren door zijn huis!
Mr. Popper's Penguins is een verfilming van een kinderboek uit 1938. Jim Carrey wilde de hoofdrol in deze film graag spelen.
Het leek hem ontzettend leuk om een scène op te nemen waarin hij met pinguïns danst. Dick Van Dyke, van wie Carrey een groot bewonderaar is, danste in de klassieker Mary Poppins ook met pinguïns.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!