TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Thomas Popper (Jim Carrey) is een succesvolle zakenman met een strak geregeld leven. Zijn vader heeft hij nooit echt gekend.
Pa Popper was te druk met zijn ontdekkingsreizen om zich om zijn kroost te bekommeren. Wat dat betreft heeft Thomas een aardje naar zijn vaartje: ook hij werkt zo hard dat hij zijn kinderen nauwelijks ziet opgroeien.
Eén simpel pakketje gooit in Mr. Popper's Penguins Thomas' hele leven om. Het is een cadeau van zijn vader.
Als hij de doos opendoet, komt er ineens een levende pinguïn uit. Maar Thomas wíl helemaal geen pinguïn in zijn smetteloze appartement.
Het lukt hem alleen niet het beest kwijt te raken. Sterker nog: door omstandigheden waggelen binnen de kortste keren zes exemplaren door zijn huis!
Mr. Popper's Penguins is een verfilming van een kinderboek uit 1938. Jim Carrey wilde de hoofdrol in deze film graag spelen.
Het leek hem ontzettend leuk om een scène op te nemen waarin hij met pinguïns danst. Dick Van Dyke, van wie Carrey een groot bewonderaar is, danste in de klassieker Mary Poppins ook met pinguïns.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten