TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dustin (Jason Biggs) is niet zo goed in vrouwen versieren. Wanneer hij gedumpt wordt door zijn vriendin, roept hij daarom de hulp in van zijn maatje Tank (Dane Cook).
Tank is niet alleen een meester in het versieren, maar ook in het beledigen van vrouwen. Na een etentje met Tank rennen de dames gegarandeerd weer terug naar hun ex. Alleen blijkt Dustins ex Alexis (Kate Hudson) precies Tanks type te zijn.
Ze weerstaat zijn geintjes met groot gemak en Tank valt meteen voor haar. Blijft hij zijn afspraak met Dustin trouw? Je ziet het in My Best Friend’s Girl.
2008 was niet zo’n goed jaar voor de carrière van Kate Hudson. My Best Friend’s Girl werd slecht ontvangen en ook haar andere film dat jaar, Fool’s Gold, kreeg negatieve recensies. Hudson kreeg voor haar acteerprestaties in beide films zelfs een nominatie voor een Razzie Award in de categorie ‘Slechtste Actrice’. Ze won de prijs niet, maar erg blij zal ze met de nominatie waarschijnlijk niet geweest zijn.
Fidan Ekiz over Monique Hansler: 'Ik dacht... wat een heks'
08:00Hierom is Winter Vol Liefde maandag niet te zien
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Mercury Rising
00:50Komende week in GTST: Afgeslagen aanbiedingen en de detox deceptie
16:32Victor Vlam opent aanval op prinses Laurentien bij De Oranjewinter: 'Verschrikkelijk mens'