TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Renée Zellweger was in Bridget Jones's Diary een stuntelende vrouw met niet veel succes in haar carrière. Hoe anders is dat in New in Town.
In deze romcom speelt Zellweger de rol van Lucy, een op haar werk gefocuste harde tante op naaldhakken. Als ze het zonnige Miami moet verlaten om een fabriek in Minnesota van de ondergang te redden, brengt dat bij haar een kleine cultuurschok teweeg. In Minnesota vriest het en ligt overal sneeuw. Om zich staande te houden, zal ze haar Louboutins dus moeten omruilen voor praktisch schoeisel.
De inwoners van het stadje waar Lucy in New in Town terechtkomt, zijn niet bepaald blij met haar komst. Ze voelt zich dan ook niet erg welkom. Geen wonder als je als stadsmeisje hooghartig beweert zelf wel een vuurtje te kunnen maken, om vervolgens te vragen waar de knop is.
Ongeveer de hele bevolking van het plaatsje werkt voor de fabriek. Lucy heeft al snel door dat ze niet voor een reorganisatie naar Minnesota is gekomen: haar baas wil dat ze de toko sluit.
Het hele dorp zou daardoor werkloos raken, dus ook de knappe vakbondsleider Ted (Harry Connick Jr.), met wie Lucy ondertussen niet alleen op werkvlak een goede klik heeft. Gooit Lucy de poorten van de fabriek in het slot of laat ze Ted en zijn collega's hun banen houden? Je ziet het in New in Town.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'