TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Renée Zellweger was in Bridget Jones's Diary een stuntelende vrouw met niet veel succes in haar carrière. Hoe anders is dat in New in Town.
In deze romcom speelt Zellweger de rol van Lucy, een op haar werk gefocuste harde tante op naaldhakken. Als ze het zonnige Miami moet verlaten om een fabriek in Minnesota van de ondergang te redden, brengt dat bij haar een kleine cultuurschok teweeg. In Minnesota vriest het en ligt overal sneeuw. Om zich staande te houden, zal ze haar Louboutins dus moeten omruilen voor praktisch schoeisel.
De inwoners van het stadje waar Lucy in New in Town terechtkomt, zijn niet bepaald blij met haar komst. Ze voelt zich dan ook niet erg welkom. Geen wonder als je als stadsmeisje hooghartig beweert zelf wel een vuurtje te kunnen maken, om vervolgens te vragen waar de knop is.
Ongeveer de hele bevolking van het plaatsje werkt voor de fabriek. Lucy heeft al snel door dat ze niet voor een reorganisatie naar Minnesota is gekomen: haar baas wil dat ze de toko sluit.
Het hele dorp zou daardoor werkloos raken, dus ook de knappe vakbondsleider Ted (Harry Connick Jr.), met wie Lucy ondertussen niet alleen op werkvlak een goede klik heeft. Gooit Lucy de poorten van de fabriek in het slot of laat ze Ted en zijn collega's hun banen houden? Je ziet het in New in Town.
Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'