TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Renée Zellweger was in Bridget Jones's Diary een stuntelende vrouw met niet veel succes in haar carrière. Hoe anders is dat in New in Town.
In deze romcom speelt Zellweger de rol van Lucy, een op haar werk gefocuste harde tante op naaldhakken. Als ze het zonnige Miami moet verlaten om een fabriek in Minnesota van de ondergang te redden, brengt dat bij haar een kleine cultuurschok teweeg. In Minnesota vriest het en ligt overal sneeuw. Om zich staande te houden, zal ze haar Louboutins dus moeten omruilen voor praktisch schoeisel.
De inwoners van het stadje waar Lucy in New in Town terechtkomt, zijn niet bepaald blij met haar komst. Ze voelt zich dan ook niet erg welkom. Geen wonder als je als stadsmeisje hooghartig beweert zelf wel een vuurtje te kunnen maken, om vervolgens te vragen waar de knop is.
Ongeveer de hele bevolking van het plaatsje werkt voor de fabriek. Lucy heeft al snel door dat ze niet voor een reorganisatie naar Minnesota is gekomen: haar baas wil dat ze de toko sluit.
Het hele dorp zou daardoor werkloos raken, dus ook de knappe vakbondsleider Ted (Harry Connick Jr.), met wie Lucy ondertussen niet alleen op werkvlak een goede klik heeft. Gooit Lucy de poorten van de fabriek in het slot of laat ze Ted en zijn collega's hun banen houden? Je ziet het in New in Town.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene