TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Renée Zellweger was in Bridget Jones's Diary een stuntelende vrouw met niet veel succes in haar carrière. Hoe anders is dat in New in Town.
In deze romcom speelt Zellweger de rol van Lucy, een op haar werk gefocuste harde tante op naaldhakken. Als ze het zonnige Miami moet verlaten om een fabriek in Minnesota van de ondergang te redden, brengt dat bij haar een kleine cultuurschok teweeg.
In Minnesota vriest het en ligt overal sneeuw. Om zich staande te houden, zal ze haar Louboutins dus moeten omruilen voor praktisch schoeisel.
De inwoners van het stadje waar Lucy in New in Town terechtkomt, zijn niet bepaald blij met haar komst. Ze voelt zich dan ook niet erg welkom.
Geen wonder als je als stadsmeisje hooghartig beweert zelf wel een vuurtje te kunnen maken, om vervolgens te vragen waar de knop is.
Ongeveer de hele bevolking van het plaatsje werkt voor de fabriek. Lucy heeft al snel door dat ze niet voor een reorganisatie naar Minnesota is gekomen: haar baas wil dat ze de toko sluit.
Het hele dorp zou daardoor werkloos raken, dus ook de knappe vakbondsleider Ted (Harry Connick Jr.), met wie Lucy ondertussen niet alleen op werkvlak een goede klik heeft.
Gooit Lucy de poorten van de fabriek in het slot of laat ze Ted en zijn collega's hun banen houden? Je ziet het in New in Town.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee