TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In zijn jacht op een serieverkrachter ontmoet agent Marshall (Henry Cavill) twee mensen die het recht in eigen hand hebben genomen: ex-rechter Cooper (Ben Kingsley) en zijn partner Lara (Eliana Jones).
Marshall pakt een verdachte op, maar die is geestelijk gehandicapt. Hij moet wel onschuldig zijn. Psycholoog Rachel (Alexandra Daddario) moet uitzoeken of dat klopt. Ondertussen gaat Marshall verder op zoek naar de echte dader.
Het brengt hem van de ene naar de andere benarde situatie.
Met zijn 78 jaar is Ben Kingsley voorlopig nog niet klaar met acteren. Met een kleine 150 rollen, is hij een van meest ervaren acteurs binnen de filmwereld. Zijn bekendste rol is nog steeds die van Ghandi in de gelijknamige film.
Hiervoor won hij een Oscar en daarnaast is hij nog eens drie keer genomineerd voor een Oscar. Voor de komende twee jaar zal Kingsley in nog zo'n tien producties te zien zijn.
In een interview met Kinsley wordt duidelijk dat acteren voor hem onontkoombaar was. Kinsley: "Ik weet nog goed dat ik me als kind van zes of zeven inbeeldde dat een onzichtbare filmploeg me overal en altijd volgde."
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa