TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er werd al even naar uitgekeken, maar nu is het eindelijk zover. De nieuwe tragikomische film Vaders & Zonen is vanaf vandaag te zien op Videoland.
Mocht je dit weekend dus nog geen plannen hebben, dan is dit zeker een tip.
In de film spelen Fedja van Huêt en Guido Pollemans twee broers die leven van hun vaders pensioen. Maar als hun vader overlijdt, willen de mannen graag zijn uitkering behouden. Daarom stoppen ze hun vader in de vriezer. Als hun vader wordt opgeroepen voor een hartcontrole, besluiten de broers een man te zoeken die zich voor kan doen als hun vader.
Fedja laat aan het ANP weten dat de film in slechts vijftien dagen is opgenomen en dat er een mooie boodschap in zit. "Je kunt meer dan je denkt. Ik speel een jongen die helemaal vastzit en alles stom vindt, maar toch opbloeit en zelfvertrouwen krijgt. Het gaat over mensen die denken dat ze niks kunnen en uiteindelijk wel iets kunnen. Dat vind ik er mooi aan."
Ook Sanne Samina Hanssen, Kees Hulst, Anneke Blok, Beppie Melissen en Mariana Aparicio Torres zijn te zien in Vaders & Zonen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij