TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er werd al even naar uitgekeken, maar nu is het eindelijk zover. De nieuwe tragikomische film Vaders & Zonen is vanaf vandaag te zien op Videoland.
Mocht je dit weekend dus nog geen plannen hebben, dan is dit zeker een tip.
In de film spelen Fedja van Huêt en Guido Pollemans twee broers die leven van hun vaders pensioen. Maar als hun vader overlijdt, willen de mannen graag zijn uitkering behouden. Daarom stoppen ze hun vader in de vriezer. Als hun vader wordt opgeroepen voor een hartcontrole, besluiten de broers een man te zoeken die zich voor kan doen als hun vader.
Fedja laat aan het ANP weten dat de film in slechts vijftien dagen is opgenomen en dat er een mooie boodschap in zit. "Je kunt meer dan je denkt. Ik speel een jongen die helemaal vastzit en alles stom vindt, maar toch opbloeit en zelfvertrouwen krijgt. Het gaat over mensen die denken dat ze niks kunnen en uiteindelijk wel iets kunnen. Dat vind ik er mooi aan."
Ook Sanne Samina Hanssen, Kees Hulst, Anneke Blok, Beppie Melissen en Mariana Aparicio Torres zijn te zien in Vaders & Zonen.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking