TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er werd al even naar uitgekeken, maar nu is het eindelijk zover. De nieuwe tragikomische film Vaders & Zonen is vanaf vandaag te zien op Videoland.
Mocht je dit weekend dus nog geen plannen hebben, dan is dit zeker een tip.
In de film spelen Fedja van Huêt en Guido Pollemans twee broers die leven van hun vaders pensioen. Maar als hun vader overlijdt, willen de mannen graag zijn uitkering behouden. Daarom stoppen ze hun vader in de vriezer. Als hun vader wordt opgeroepen voor een hartcontrole, besluiten de broers een man te zoeken die zich voor kan doen als hun vader.
Fedja laat aan het ANP weten dat de film in slechts vijftien dagen is opgenomen en dat er een mooie boodschap in zit. "Je kunt meer dan je denkt. Ik speel een jongen die helemaal vastzit en alles stom vindt, maar toch opbloeit en zelfvertrouwen krijgt. Het gaat over mensen die denken dat ze niks kunnen en uiteindelijk wel iets kunnen. Dat vind ik er mooi aan."
Ook Sanne Samina Hanssen, Kees Hulst, Anneke Blok, Beppie Melissen en Mariana Aparicio Torres zijn te zien in Vaders & Zonen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis