TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er werd al even naar uitgekeken, maar nu is het eindelijk zover. De nieuwe tragikomische film Vaders & Zonen is vanaf vandaag te zien op Videoland.
Mocht je dit weekend dus nog geen plannen hebben, dan is dit zeker een tip.
In de film spelen Fedja van Huêt en Guido Pollemans twee broers die leven van hun vaders pensioen. Maar als hun vader overlijdt, willen de mannen graag zijn uitkering behouden. Daarom stoppen ze hun vader in de vriezer. Als hun vader wordt opgeroepen voor een hartcontrole, besluiten de broers een man te zoeken die zich voor kan doen als hun vader.
Fedja laat aan het ANP weten dat de film in slechts vijftien dagen is opgenomen en dat er een mooie boodschap in zit. "Je kunt meer dan je denkt. Ik speel een jongen die helemaal vastzit en alles stom vindt, maar toch opbloeit en zelfvertrouwen krijgt. Het gaat over mensen die denken dat ze niks kunnen en uiteindelijk wel iets kunnen. Dat vind ik er mooi aan."
Ook Sanne Samina Hanssen, Kees Hulst, Anneke Blok, Beppie Melissen en Mariana Aparicio Torres zijn te zien in Vaders & Zonen.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland