TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie jaar na afloop van Ocean's Eleven is casinobaas Terry Benedict (Andy Garcia) nog steeds woedend op Danny Ocean (George Clooney).
Sterker nog: Benedict eist het geld dat Ocean en zijn bende destijds hebben gestolen terug. Om dat bedrag bij elkaar te krijgen doen Danny en zijn team meesterdieven meerdere plekken in Europa aan.
Zo proberen ze in Amsterdam een historisch VOC-document te stelen. Daarnaast brengen ze bezoekjes aan Rome en Parijs.
En steeds lijkt meesterdief The Night Fox (Vincent Cassel) ze te slim af te zijn.
Ocean's Twelve is net niet zo flitsend als de eerste film, maar de vrolijke nonchalance van de hoofdrolspelers werkt nog steeds aanstekelijk.
Tijdens de opnames in Amsterdam stond de halve stad op z’n kop: iedereen wilde een glimp opvangen van George Clooney en Brad Pitt.
Naast dat er ineens een hoop internationale sterren over de grachten liepen, leverde Ocean's Twelve ook Nederlandse acteurs het nodige werk op.
Onder meer Jeroen Krabbé, Jeroen Willems en Chris Tates scoorden een rolletje in de film.
Partnerbijdrage
Wie zegt dat slim zijn saai is? Het gloednieuwe programma Briljante Breinen bewijst namelijk het tegendeel. Onder leiding van Linda de Mol strijden twaalf superslimme studenten om de titel Briljantste Brein van 2025.
Johan Derksen loopt warm voor B&B vol liefde-deelnemer Ingrid: 'Echt een beest is dat'
09:10De TV van gisteren: Teleurstellend einde voor jubileumreeks Muziekfeest op het plein
19:09Miljuschka Witzenhausen toont eerste foto met moeder Astrid Holleeder in RTL Boulevard: 'Ik vind het best wel eng'
17:29Grote tegenvaller tijdens opnames nieuw seizoen Gooische Vrouwen: 'Dat wordt nog spannend'
16:57Expeditie Robinson-kandidaten doen onsmakelijke boekje open: 'Ik heb in iemand anders z'n drol gestaan'