TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Paniek bij MI6! Agent 009 is dood. De collega van James Bond was in Oost-Berlijn voor een missie.
009 is met twee messen in zijn rug de Britse ambassade binnengestormd. Daar is hij gestorven. Ook gek: de geheim agent had een waardevol Fabergé-ei bij zich. Heeft dat misschien iets te maken met zijn dood?
James Bond (Roger Moore) moet het in Octopussy gaan uitzoeken. Hij ontdekt al snel een verband tussen het kostbare ei en een internationale smokkeloperatie. Dat breng hem weer op het spoor van de Russische generaal Orlov (Steven Berkoff). Hij lijkt plannen te hebben om een Derde Wereldoorlog te ontketenen. Wat heeft de mooie juwelendief Octopussy (Maud Adams) met dat alles te maken? En lukt het 007 Orlov te stoppen?
Octopussy is niet de eerste Bondfilm waarin Maud Adams te zien is. In The Man with the Golden Gun speelt ze Andrea Anders, het liefje van huurmoordenaar Scaramanga. Het zou ook niet haar laatste zijn. In A View to a Kill, die twee jaar na Octopussy verscheen, heeft Adams een figurantenrolletje.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’