TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Paniek bij MI6! Agent 009 is dood. De collega van James Bond was in Oost-Berlijn voor een missie.
009 is met twee messen in zijn rug de Britse ambassade binnengestormd. Daar is hij gestorven. Ook gek: de geheim agent had een waardevol Fabergé-ei bij zich. Heeft dat misschien iets te maken met zijn dood?
James Bond (Roger Moore) moet het in Octopussy gaan uitzoeken. Hij ontdekt al snel een verband tussen het kostbare ei en een internationale smokkeloperatie. Dat breng hem weer op het spoor van de Russische generaal Orlov (Steven Berkoff). Hij lijkt plannen te hebben om een Derde Wereldoorlog te ontketenen.
Wat heeft de mooie juwelendief Octopussy (Maud Adams) met dat alles te maken? En lukt het 007 Orlov te stoppen?
Octopussy is niet de eerste Bondfilm waarin Maud Adams te zien is. In The Man with the Golden Gun speelt ze Andrea Anders, het liefje van huurmoordenaar Scaramanga. Het zou ook niet haar laatste zijn. In A View to a Kill, die twee jaar na Octopussy verscheen, heeft Adams een figurantenrolletje.
Octopussy is op donderdag 28 november 2024 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Jan Slagter reageert op komst Marlijn Weerdenburg bij We Zijn er Bijna!
15:00Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'