TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Paniek bij MI6! Agent 009 is dood. De collega van James Bond was in Oost-Berlijn voor een missie.
009 is met twee messen in zijn rug de Britse ambassade binnengestormd. Daar is hij gestorven. Ook gek: de geheim agent had een waardevol Fabergé-ei bij zich. Heeft dat misschien iets te maken met zijn dood?
James Bond (Roger Moore) moet het in Octopussy gaan uitzoeken. Hij ontdekt al snel een verband tussen het kostbare ei en een internationale smokkeloperatie. Dat breng hem weer op het spoor van de Russische generaal Orlov (Steven Berkoff). Hij lijkt plannen te hebben om een Derde Wereldoorlog te ontketenen.
Wat heeft de mooie juwelendief Octopussy (Maud Adams) met dat alles te maken? En lukt het 007 Orlov te stoppen?
Octopussy is niet de eerste Bondfilm waarin Maud Adams te zien is. In The Man with the Golden Gun speelt ze Andrea Anders, het liefje van huurmoordenaar Scaramanga. Het zou ook niet haar laatste zijn. In A View to a Kill, die twee jaar na Octopussy verscheen, heeft Adams een figurantenrolletje.
Octopussy is op donderdag 28 november 2024 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene