TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2016 scoorde Johan Nijenhuis een bioscoophit met Onze Jongens, de poldervariant op het Amerikaanse Magic Mike. In die film is te zien hoe Jorrit (Jim Bakkum) het klusbedrijf van zijn vriend Bas (Martijn Fischer) weet om te vormen tot een verhuurbedrijf voor mannelijke strippers.
Dat plan werkt, maar aan het eind van de film (spoiler alert!) kiest Jorrit – zoals het hoort in een romantische komedie – toch voor huisje, boompje, beestje. Zijn liefdesgeluk was maar van korte duur, zo blijkt in dit vervolg.
In Onze Jongens in Miami heeft de kersverse vrijgezel Jorrit een nieuw plan waarin hij zijn lichaam weer kan showen. Samen met Bas en zijn zoontje vertrekt hij naar het zonnige Miami om daar een stripclub te openen.
Maar de concurrentie is stevig, en het pand waar ze de club willen openen blijkt een bouwval, dus of dat zal lukken is de vraag. Ondertussen ontmoet Jorrit ook zijn vrouwelijke collega Lola (Eva van de Wijdeven).
Of het na Onze Jongens in Miami gedaan is met de avonturen van Jorrit en zijn strippende makkers? Regisseur Johan Nijenhuis heeft al aangegeven dat hij een vervolg wel ziet zitten.
Hoofdrolspeler Jim Bakkum is daar ook wel voor. Zeker als onze Onze Jongens 3 zich in Rio de Janeiro zou kunnen afspelen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur