TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net als bij veel andere films kwamen de opnames van Jurrasic World: Domination vanwege de coronacrisis stil te liggen. Echter zal de productie vanaf 6 juli weer hervat worden in de Engelse Pinewood Studios. Dat heeft Universal bevestigd aan Deadline.
Dit betekent dat de derde Jurrasic World-film vooralsnog de eerste grote film is die weer gaat draaien. "Het plan is om begin-medio juli te gaan opnemen", aldus een woordvoerder van Universal.
Logischerwijs worden de opnames op een andere manier hervat als voor de coronacrisis. De filmstudio heeft een uitgebreid protocol klaarliggen om veilig te kunnen draaien. Zo worden de volledige cast en crew getest op het coronavirus voor ze op de set mogen verschijnen. Ook zullen medewerkers tijdens opnames meerdere keren worden getest.
Daarnaast draagt iedereen, behalve de acteurs tijdens het filmen, een mondkapje en worden aanpassingen gedaan om zo veel mogelijk afstand tussen de cast te bewaren.
Toen het coronavirus zich door Europa verspreidde, vloog een groot deel van de cast – onder wie hoofdrolspelers Chriss Pratt en Bryce Dallas Howard – terug naar de Verenigde Staten. Naar verwachting keren zij zo snel mogelijk weer terug. Wel moeten zij na aankomst verplicht twee weken in quarantaine.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune