TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net als bij veel andere films kwamen de opnames van Jurrasic World: Domination vanwege de coronacrisis stil te liggen. Echter zal de productie vanaf 6 juli weer hervat worden in de Engelse Pinewood Studios. Dat heeft Universal bevestigd aan Deadline.
Dit betekent dat de derde Jurrasic World-film vooralsnog de eerste grote film is die weer gaat draaien. "Het plan is om begin-medio juli te gaan opnemen", aldus een woordvoerder van Universal.
Logischerwijs worden de opnames op een andere manier hervat als voor de coronacrisis. De filmstudio heeft een uitgebreid protocol klaarliggen om veilig te kunnen draaien. Zo worden de volledige cast en crew getest op het coronavirus voor ze op de set mogen verschijnen. Ook zullen medewerkers tijdens opnames meerdere keren worden getest.
Daarnaast draagt iedereen, behalve de acteurs tijdens het filmen, een mondkapje en worden aanpassingen gedaan om zo veel mogelijk afstand tussen de cast te bewaren.
Toen het coronavirus zich door Europa verspreidde, vloog een groot deel van de cast – onder wie hoofdrolspelers Chriss Pratt en Bryce Dallas Howard – terug naar de Verenigde Staten. Naar verwachting keren zij zo snel mogelijk weer terug. Wel moeten zij na aankomst verplicht twee weken in quarantaine.
Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers