TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net als bij veel andere films kwamen de opnames van Jurrasic World: Domination vanwege de coronacrisis stil te liggen. Echter zal de productie vanaf 6 juli weer hervat worden in de Engelse Pinewood Studios. Dat heeft Universal bevestigd aan Deadline.
Dit betekent dat de derde Jurrasic World-film vooralsnog de eerste grote film is die weer gaat draaien. "Het plan is om begin-medio juli te gaan opnemen", aldus een woordvoerder van Universal.
Logischerwijs worden de opnames op een andere manier hervat als voor de coronacrisis. De filmstudio heeft een uitgebreid protocol klaarliggen om veilig te kunnen draaien. Zo worden de volledige cast en crew getest op het coronavirus voor ze op de set mogen verschijnen. Ook zullen medewerkers tijdens opnames meerdere keren worden getest.
Daarnaast draagt iedereen, behalve de acteurs tijdens het filmen, een mondkapje en worden aanpassingen gedaan om zo veel mogelijk afstand tussen de cast te bewaren.
Toen het coronavirus zich door Europa verspreidde, vloog een groot deel van de cast – onder wie hoofdrolspelers Chriss Pratt en Bryce Dallas Howard – terug naar de Verenigde Staten. Naar verwachting keren zij zo snel mogelijk weer terug. Wel moeten zij na aankomst verplicht twee weken in quarantaine.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij