TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net als bij veel andere films kwamen de opnames van Jurrasic World: Domination vanwege de coronacrisis stil te liggen. Echter zal de productie vanaf 6 juli weer hervat worden in de Engelse Pinewood Studios. Dat heeft Universal bevestigd aan Deadline.
Dit betekent dat de derde Jurrasic World-film vooralsnog de eerste grote film is die weer gaat draaien. "Het plan is om begin-medio juli te gaan opnemen", aldus een woordvoerder van Universal.
Logischerwijs worden de opnames op een andere manier hervat als voor de coronacrisis. De filmstudio heeft een uitgebreid protocol klaarliggen om veilig te kunnen draaien. Zo worden de volledige cast en crew getest op het coronavirus voor ze op de set mogen verschijnen. Ook zullen medewerkers tijdens opnames meerdere keren worden getest.
Daarnaast draagt iedereen, behalve de acteurs tijdens het filmen, een mondkapje en worden aanpassingen gedaan om zo veel mogelijk afstand tussen de cast te bewaren.
Toen het coronavirus zich door Europa verspreidde, vloog een groot deel van de cast – onder wie hoofdrolspelers Chriss Pratt en Bryce Dallas Howard – terug naar de Verenigde Staten. Naar verwachting keren zij zo snel mogelijk weer terug. Wel moeten zij na aankomst verplicht twee weken in quarantaine.
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, The Revenant
18:30Ewout Genemans stelt de agenten van Bureau Groningen voor
17:40Zien: eerste beelden van nieuw seizoen Nachtdieren USA
17:15Yvonne Coldeweijer spant kort geding aan tegen Talpa
14:15The Voice of Holland: dit is het team van Ilse DeLange