TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Henri Charrière (Charlie Hunnam) zal de eerste zijn die toegeeft dat hij zich niet altijd aan de wet houdt. Hij verdient zijn brood als kluiskraker, dat zegt op zich al genoeg.
Maar een moord plegen? Dat zou hij niet eens kunnen. Toch wordt hij in Papillon – onterecht dus – veroordeeld voor de moord op zijn vrouw. Henri belandt op het beruchte gevangeniseiland Duivelseiland.
Daar maakt hij kennis met een medegevangene: vervalser Louis Dega (Rami Malek). Ze raken bevriend. Al snel sluiten ze een deal. Als Charrière hem beschermt tegen de gevaren van en het harde leven in de gevangenis, helpt Dega hem van Duivelseiland te ontsnappen.
Klinkt dat verhaal je bekend in de oren? Dat kan kloppen. Papillon is een remake van de gelijknamige filmklassieker uit 1973. In die film speelt Steve McQueen de rol van Henri Charrière, op wiens memoires Papillon is gebaseerd. Dustin Hoffman speelt in de versie uit 1973 de rol van Louis Dega.
Papillon is op zaterdag 22 maart 2025 om 22:40 uur te zien op RTL 7.
Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door