TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Henri Charrière (Charlie Hunnam) zal de eerste zijn die toegeeft dat hij zich niet altijd aan de wet houdt. Hij verdient zijn brood als kluiskraker, dat zegt op zich al genoeg.
Maar een moord plegen? Dat zou hij niet eens kunnen. Toch wordt hij in Papillon – onterecht dus – veroordeeld voor de moord op zijn vrouw. Henri belandt op het beruchte gevangeniseiland Duivelseiland.
Daar maakt hij kennis met een medegevangene: vervalser Louis Dega (Rami Malek). Ze raken bevriend. Al snel sluiten ze een deal. Als Charrière hem beschermt tegen de gevaren van en het harde leven in de gevangenis, helpt Dega hem van Duivelseiland te ontsnappen.
Klinkt dat verhaal je bekend in de oren? Dat kan kloppen. Papillon is een remake van de gelijknamige filmklassieker uit 1973. In die film speelt Steve McQueen de rol van Henri Charrière, op wiens memoires Papillon is gebaseerd. Dustin Hoffman speelt in de versie uit 1973 de rol van Louis Dega.
Papillon is op zaterdag 22 maart 2025 om 22:40 uur te zien op RTL 7.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword