TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad, maar het is dan toch gelukt. De politie heeft de gevaarlijke terrorist Charles Rane (Bruce Payne) opgepakt.
Nog even en Rane zit achter slot en grendel. Maar eerst moeten twee FBI-agenten hem naar de rechtbank in Los Angeles brengen.
Dat doen ze per vliegtuig: LA is ver weg en er is niets veiliger dan vliegen. Toch?
Als vlucht 163 in de lucht hangt gaat het mis. Een als stewardess vermomde handlanger van Rane schiet zijn bewakers dood.
Rane en zijn mensen kapen het vliegtuig. Op naar de vrijheid, zou je zeggen.
Maar de kapers hebben geen rekening gehouden met Passenger 57. Dat is ex-agent John Cutter (Wesley Snipes).
Lukt het hem om het vliegtuig veilig aan de grond te zetten en zijn medepassagiers te redden?
Een groot deel van de opnames van Passenger 57 vond plaats in Florida, vlak bij de plek waar Wesley Snipes opgroeide. Snipes maakte van de gelegenheid gebruik door een bezoek te brengen aan zijn oude middelbare school.
Hij hield het niet bij een bezoekje. Snipes bood scholieren die goede cijfers haalden kans op een figurantenrolletje in de film.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen