TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad, maar het is dan toch gelukt. De politie heeft de gevaarlijke terrorist Charles Rane (Bruce Payne) opgepakt.
Nog even en Rane zit achter slot en grendel. Maar eerst moeten twee FBI-agenten hem naar de rechtbank in Los Angeles brengen.
Dat doen ze per vliegtuig: LA is ver weg en er is niets veiliger dan vliegen. Toch?
Als vlucht 163 in de lucht hangt gaat het mis. Een als stewardess vermomde handlanger van Rane schiet zijn bewakers dood.
Rane en zijn mensen kapen het vliegtuig. Op naar de vrijheid, zou je zeggen.
Maar de kapers hebben geen rekening gehouden met Passenger 57. Dat is ex-agent John Cutter (Wesley Snipes).
Lukt het hem om het vliegtuig veilig aan de grond te zetten en zijn medepassagiers te redden?
Een groot deel van de opnames van Passenger 57 vond plaats in Florida, vlak bij de plek waar Wesley Snipes opgroeide. Snipes maakte van de gelegenheid gebruik door een bezoek te brengen aan zijn oude middelbare school.
Hij hield het niet bij een bezoekje. Snipes bood scholieren die goede cijfers haalden kans op een figurantenrolletje in de film.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen