TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier jaar na de Zuid-Koreaanse zombie-apocalyps in Train to Busan keerde schrijver en regisseur Sang-ho Yeon terug met een vervolg op zijn culthorror.
Nog steeds spelen de bloeddorstige ondoden de baas op het Koreaanse schiereiland. Overlevenden vluchtten naar naastgelegen landen. Jung-seok is een van hen.Toch laat hij zich nu voor een missie terugsturen naar het in quarantaine geplaatste schiereiland. Daar ontdekt hij niet alleen bloeddorstige zombies, maar ook een nog altijd standhoudend gezin én een niets en niemand ontziende bende.
Zo goed als Train to Busan is Peninsula niet, maar onderhoudend is deze zombiehorror zeker. De maatschappijkritiek is minder aanwezig, maar voor hondsdolle actie heeft Sang-ho Yeon flink wat tijd ingeruimd. Net als voor enkele melodramatische afscheidsscènes.
Deze film is op de markt gebracht als vervolgfilm, maar verwacht niet al te veel verwijzingen naar Train to Busan. Peninsula speelt zich af in dezelfde wereld, maar is echt een losstaand verhaal. Geen van de personages uit de Train to Busan is te zien in deze film. Ze worden ook niet genoemd.
Partnerbijdrage
Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'
15:37Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'
14:39Arnout Hauben onthult de bestemming van nieuw Dwars door-seizoen
11:20Dit is wanneer Kerst met de Meilandjes te zien is