TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier jaar na de Zuid-Koreaanse zombie-apocalyps in Train to Busan keerde schrijver en regisseur Sang-ho Yeon terug met een vervolg op zijn culthorror.
Nog steeds spelen de bloeddorstige ondoden de baas op het Koreaanse schiereiland. Overlevenden vluchtten naar naastgelegen landen. Jung-seok is een van hen.Toch laat hij zich nu voor een missie terugsturen naar het in quarantaine geplaatste schiereiland. Daar ontdekt hij niet alleen bloeddorstige zombies, maar ook een nog altijd standhoudend gezin én een niets en niemand ontziende bende.
Zo goed als Train to Busan is Peninsula niet, maar onderhoudend is deze zombiehorror zeker. De maatschappijkritiek is minder aanwezig, maar voor hondsdolle actie heeft Sang-ho Yeon flink wat tijd ingeruimd. Net als voor enkele melodramatische afscheidsscènes.
Deze film is op de markt gebracht als vervolgfilm, maar verwacht niet al te veel verwijzingen naar Train to Busan. Peninsula speelt zich af in dezelfde wereld, maar is echt een losstaand verhaal. Geen van de personages uit de Train to Busan is te zien in deze film. Ze worden ook niet genoemd.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside