TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
En daarin speelt de fijne acteur Jamie Dornan de hoofdrol.
Een Ierse compagnie wordt in 1961 door de VN naar Congo gestuurd voor een vredesmissie. Maar de slechts 150 man sterke soldaten worden ineens aangevallen door 3000 vijandige huurlingen. Hopeloos, zou je denken, maar dan ken je de Ieren nog niet. De film is op zich al hartstikke spannend, maar dat het allemaal echt gebeurd is, maakt het nog veel opwindender. Een van de hoofdrollen is voor Jamie Dornan die we natuurlijk kennen uit de 50 Shades of Grey-reeks. Maar deze film is veel beter.
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'