TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze vierde Police Academy heeft de stad een probleem: er zijn veel te weinig politieagenten. En de agenten die er zijn, zijn overwerkt.
Commandant Lassard (George Gaynes) heeft daar in Police Academy 4: Citizens on Patrol wel een oplossing voor. Hij roept het C.O.P.-programma in het leven. C.O.P. staat voor Citizens on Patrol (burgers op patrouille). Die naam legt al een beetje wat Lassard wil: burger moeten mee kunnen helpen bij de aanpak van criminaliteit.
De vrijwilligers die zich voor C.O.P. aanmelden moeten wel een opleiding krijgen. En dat is dan weer een mooi klusje voor de vaste kern van Police Academy-klunzen.
Sharon Stone komt voorbij in Police Academy 4: Citizens on Patrol. Ze speelt Claire Mattson. Een van de redenen dat ze die rol besloot te accepteren? Haar huwelijk was net gestrand. Stone zat in een moeilijke periode en kon wel wat lol gebruiken. In een interview zei ze daarover: "Het gezelschap van een stelletje komieken was de beste therapie."
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv