TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gepensioneerde Martha (Diane Keaton) is een introverte vrouw die kanker heeft. In plaats van uitgebreide behandelingen aan te gaan besluit ze te verhuizen naar bejaardengemeenschap Sun Springs.
Er is daar van alles te doen, maar Martha wil eigenlijk vooral met rust gelaten worden. Alleen haar vrolijke buurvrouw Sheryl (Jacki Weaver) heeft in Poms andere plannen.
Die wil beste vrienden worden met Martha. Ondanks dat Martha daar niet op zit te wachten bouwen ze toch een band op.
Als Sheryl hoort dat Martha vroeger cheerleader was, moedigt ze haar aan om het weer op te pakken. Aanvankelijk twijfelt Martha, maar ze besluit het te doen.
Samen met Sheryl houdt ze try-outs om een cheerleadersteam te vormen met hun medebewoners. Zes vrouwen sluiten zich aan: Olive (Pam Grier), Alice (Rhea Perlman), Ruby (Carol Sutton), Evelyn (Ginny MacColl), Phyllis (Patricia French) en Helen (Phyllis Somerville).
Ze komen er al snel achter dat hun leeftijd het niet makkelijk maakt, maar ze geven niet op.
De gemiddelde leeftijd van de hoofdrolspelers in Poms lag natuurlijk aardig hoog. Twee van de cheerleaders, Carol Sutton en Phyllis Somerville, overleden in 2020. Een jaar na het uitkomen van de film.
Voor Phyllis Somerville was het zelfs haar laatste filmrol.
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special