TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Andie (Molly Ringwald) is op school niet bepaald populair. Gelukkig heeft ze wel haar vrienden Duckie en Iona (Annie Potts).
Duckie (Jon Cryer) is al tijden heimelijk verliefd op Andie, maar zij heeft dat niet door.
Dan wordt Molly verliefd op de rijke en populaire nieuweling Blane (Andrew McCarthy). Dat zorgt voor flink wat romantische verwikkelingen en misverstanden.
Pretty in Pink is een typische romcom zoals er in de jaren 80 een hele hoop zijn gemaakt. John Hughes (bekend van tienerklassiekers The Breakfast Club en Ferris Bueller’s Day Off) schreef het scenario, dus met de kwaliteit zit het wel goed.
John Hughes bedacht het idee voor Pretty in Pink niet helemaal zelf. Molly Ringwald gaf hem een zetje in de goede richting.
De actrice vroeg hem een scenario te schrijven naar aanleiding van het liedje ‘Pretty in pink’ van de band The Psychedelic Furs. Dat was op dat moment haar lievelingsliedje.
Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout