TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een groep jongeren met paranormale krachten wordt in opdracht van de staat al jaren gevolgd door de geheime dienst.
Deze dienst heet The Division. De regering wil alle jongeren opsporen en hun krachten bundelen om een 'superleger' op te zetten. De jongeren zelf voelen daar echter niets voor.
The Division is onverbiddelijk. Wie weigert, wordt vermoord. Tot de groep in opstand komt.
In het diepste geheim onderwerpt de staat hen aan een medisch experiment dat hun superkrachten versterkt. Er is echter een reden dat de paranormalen in Push niet in het leger van de regering willen.
Bijna niemand heeft dit experiment overleefd. Er is slechts een meisje aan de dood ontkomen. Zij is gevlucht en spoorloos verdwenen.
Voormalig kindster Dakota Fanning speelt een grote rol in Push. Zij vertolkt de rol van Cassie Holmes en heeft als gave dat ze in de toekomst kan kijken.
Regisseur Paul McGuigan zei over Dakota: “Toen ik het script las, sprong haar personage er het meest uit. Ik heb tegen iedereen gezegd dat ik deze film niet kon doen als Dakota er niet in mee zou spelen. Ze is perfect voor deze rol.”
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden