TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Topacteurs Antonio de la Torre en Robert Álamo bundelen hun krachten om een actieve seriemoordenaar te stoppen. Of dat ze ook lukt, zie je vanavond om 20:30 uur in de film Que Dios Nos Perdone op tv-zender FilmBox.
De misdaadfilm met de onuitspreekbare naam Que Dios Nos Perdone neemt de kijker mee terug naar de zomer van 2011. Terwijl er in de bloedhete Spaanse stad Madrid demonstraties plaatsvinden als gevolg van de economische crisis en de stad zich klaarmaakt voor een bezoek van de paus, hebben de autoriteiten andere dingen aan hun hoofd. Er is namelijk een seriemoordenaar actief die het voornamelijk heeft voorzien op oudere vrouwen.
Aan rechercheurs Luis (Antonio de la Torre) en Javier (Roberto Álamo) de taak om deze zaak te onderzoeken, maar de vraag is of zij hier wel de meest geschikte agenten voor zijn. Zij blijken namelijk altijd net een stapje te traag om hem te kunnen vatten en moeten eerst zien af te rekenen met hun eigen demonen. Lukt hun dit op tijd of zit de Spaanse stad straks zonder oudere dames?
Que Dios Nos Perdone is maandag 4 juli om 20:30 uur te zien op filmzender Filmbox.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer