TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Ryan Reynolds) komt al vrij snel nadat hij sterft tot de ontdekking dat er leven is na de dood. En ook aan gene zijde is een politiemacht: de R.I.P.D.
Als wijlen agent is Nick geknipt voor de R.I.P.D. Chef Proctor (Mary-Louise Parker) stelt hem dan ook meteen voor aan zijn nieuwe partner.
Dat is de ervaren rot Roy Pulsipher (Jeff Bridges). Roy is al jaren dood: hij was sheriff in de tijd van het Wilde Westen toen hij het loodje legde.
Roy en Nick krijgen van Proctor een pittige opdracht. Ze moeten deados – dolende zielen die vastzitten tussen leven en dood – opsporen en definitief naar het hiernamaals helpen.
In de tussentijd gaan ze ook op zoek naar Nicks moordenaar. Of is er misschien een verband tussen die twee?
R.I.P.D. is gebaseerd op de gelijknamige comics van Peter M. Lenkov. De film werd geen succes.
Jeff Bridges weet wel waarom. Hij vertelde dat hij het ontzettend naar zijn zin had op de set.
Volgens hem ging het ná de opnames pas mis. Bridges vindt dat de producenten de boel in de montageruimte verpest hebben.
Voor het resultaat heeft Bridges geen goed woord over. Volgens hem is de film ‘teleurstellend’.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?