TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daar zit hij aan het begin van dit vervolg nog, maar lang gaat dat niet duren.
Het leger plukt John Rambo (Sylvester Stallone) in Rambo: First Blood Part II uit de gevangenis. Kolonel Trautman (Richard Crenna) heeft een opdracht voor hem. Rambo moet terug naar Vietnam om een paar Amerikaanse krijgsgevangenen op te sporen en te bevrijden. Als hem dat lukt, is hij voortaan een vrij man.
Het leger dropt Rambo per parachute in de Vietnamese jungle. Omdat de landing niet helemaal zo gaat als gehoopt, verliest hij het grootste deel van zijn uitrusting. Met alleen zijn messen en zijn pijl en boog gaat hij op pad. Kan hij met die karige uitrusting alle krijgsgevangenen – en zichzelf – veilig uit de jungle krijgen?
Sylvester Stallone trainde hard voor zijn rol in Rambo: First Blood Part II. Acht maanden lang beulde hij zichzelf vier uur per dag af. Daarnaast deed hij een cursus die Amerikaanse SWAT-teams ook doen. Ook leerde hij boogschieten en deed hij survivaltraining.
Oorspronkelijk zou Dolph Lundgren de Russische kolonel Podovsky spelen. Tot Stallone zich realiseerde dat Lundgren in Rocky IV ook al zijn tegenspeler zou zijn. Sly kocht het contract van de Zweedse spierbonk af. De rol van Podovsky ging uiteindelijk naar Steven Berkoff.
Partnerbijdrage
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'