TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gepensioneerde CIA-agent Frank (Bruce Willis) is in RED 2 toch echt toe aan rust. Samen met zijn vriendin Sarah (Mary-Louise Parker) wil hij vooral genieten van de vrijheid van het leven als pensionado.
Die rust is hem niet gegund. Bij een bezoekje aan de supermarkt loop Frank zijn oud-collega Marvin (John Malkovich) tegen het lijf.
Die niet geheel toevallige ontmoeting is het begin van een nieuw avontuur voor Frank en zijn collega’s van het RED-team.
In RED 2 trekken de leden naar Europa. Daar gaan ze op zoek naar een verdwenen kernwapen.
Voor ze die bom kunnen vinden, moeten de RED-leden eerst wetenschapper Bailey (Anthony Hopkins) zien op te sporen.
De actiekomedie RED 2 barst, net als zijn voorganger, haast uit zijn voegen van de topacteurs. Naast Willis, Malkovich, Parker en Hopkins maken ook Helen Mirren, David Thewlis en Catherine Zeta-Jones hun opwachting.
RED 2 is net als voorganger RED gebaseerd op de gelijknamige stripboeken van Warren Ellis en Cully Hamner.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4