TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gepensioneerde CIA-agent Frank (Bruce Willis) is in RED 2 toch echt toe aan rust. Samen met zijn vriendin Sarah (Mary-Louise Parker) wil hij vooral genieten van de vrijheid van het leven als pensionado.
Die rust is hem niet gegund. Bij een bezoekje aan de supermarkt loop Frank zijn oud-collega Marvin (John Malkovich) tegen het lijf. Die niet geheel toevallige ontmoeting is het begin van een nieuw avontuur voor Frank en zijn collega’s van het RED-team.
In RED 2 trekken de leden naar Europa. Daar gaan ze op zoek naar een verdwenen kernwapen. Voor ze die bom kunnen vinden, moeten de RED-leden eerst wetenschapper Bailey (Anthony Hopkins) zien op te sporen.
De actiekomedie RED 2 barst, net als zijn voorganger, haast uit zijn voegen van de topacteurs. Naast Willis, Malkovich, Parker en Hopkins maken ook Helen Mirren, David Thewlis en Catherine Zeta-Jones hun opwachting.
RED 2 is net als voorganger RED gebaseerd op de gelijknamige stripboeken van Warren Ellis en Cully Hamner.
RED 2 is op vrijdag 28 maart 2025 om 20:30 uur te zien op Viaplay TV.
Partnerbijdrage
The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)
11:27Mariska Bauer in tranen in Shownieuws na bijzondere videoboodschap (video)
08:43De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen