TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie dacht dat het na vijf films wel een beetje klaar was met de Resident Evil-serie heeft het mis. In 2016 verscheen deel 6.
Als we de titel mogen geloven is Resident Evil: The Final Chapter toch echt het laatste deel in deze van de Resident Evil-computergames afgeleide reeks. De mensheid is zo goed als uitgeroeid: de zombies lijken te hebben gewonnen. Na de laatste grote strijd in Washington is Alice (Milla Jovovich) de enige overlevende.
Ze zet koers naar Raccoon City. De Umbrella Corporation bereidt zich daar voor op de genadeklap. In die stad krijgt Milla een onverwachte medestrijder in het gevecht tegen Umbrella.
Milla Jovovich is de enige actrice die in alle zes de Resident Evil-films te zien is. Bij vier van die zes zat echtgenoot Paul W.S. Anderson op de regisseursstoel. In Resident Evil: The Final Chapter doet ook hun dochter Ever Anderson mee. Ze speelt de Red Queen.
Al snel na dat de film uitkwam, waren er toch plannen voor een volgende Resident Evil-film. Die film kwam er ook, maar toch bleef Resident Evil: The Final Chapter de laatste film van de reeks. Het in 2021 uitgekomen Resident Evil: Welcome to Raccoon City is namelijk een reboot.
Resident Evil: The Final Chapter is op zondag 19 januari 2025 om 21:45 uur te zien op RTL 7.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1