TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kevin Costner is als Robin Hood nog steeds een kei met pijl en boog, maar van Hoods legendarische druistigheid is weinig meer te merken. Costners Robin Hood lijkt eigenlijk liever met een kopje thee en een krantje op de bank te zitten.
Het verhaal van Robin Hood: Prince of Thieves is wel zo'n beetje bekend. Na de kruistochten keert Robin Hood terug naar Engeland en ziet daar dat de gemene Sheriff van Nottingham (Alan Rickman) de macht heeft overgenomen.
Die Sheriff is een naar type, zijn volk behandelt hij als vuilnis. Vandaar dat Robin Hood en zijn zootje ongeregeld van hem af willen.
Dat gaat, zoals dat hoort bij Robin Hood, gepaard met stelen van de rijken en geven aan de armen. Ook de mooie Marian ontbreekt niet in Robin Hood: Prince of Thieves.
De titelsong van Robin Hood: Prince of Thieves werd een grote hit. Bryan Adams stond met (Everythng I Do) I Do It for You twaalf weken op nummer 1 in de Top 40.
Kevin Costner was niet de eerste keuze voor de rol van Robin Hood. De makers hadden Cary Elwes op het oog. Hij bedankt voor de eer. Twee jaar later zou hij alsnog in de huid van Hood kruipen in de komedie Robin Hood: Men in Tights.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
