TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Genevieve (Nia Vardalos) heeft haar eigen bloemenzaak in New York. Omdat ze last heeft van bindingsangst heeft ze een uniek systeem bedacht voor haar liefdesleven.
Ze wil pijnlijke momenten voorkomen en heeft daarom nooit meer dan vijf dates met dezelfde man.
Totdat er in de buurt een nieuw restaurant zijn deuren opent, met als lekkerste hapje eigenaar Greg (John Corbett) zelf. Genevieve kan de verleiding niet weerstaan.
Ze heeft er al snel vijf dates op zitten en ze is er nog niet klaar voor om het al af te kappen. Gaat ze haar eigen regel overtreden? Je ziet het in I Hate Valentine’s Day.
Nia Vardalos is niet alleen de hoofdrolspeler van de film, maar ook de schrijver van het script en de regisseur.
Ze is vooral bekend van haar rol in de succesvolle romkom My Big Fat Greek Wedding. In die film was John Corbett ook haar tegenspeler.
Waar My Big Fat Greek Wedding een onverwachte kaskraker was, was Vardalos’ regiedebuut I Hate Valentine’s Day niet hetzelfde lot beschoren. De film bracht weinig op en werd heel slecht ontvangen.
Daarna heeft ze een tijd niks geregisseerd, maar nu is ze bezig met My Big Fat Greek Wedding 3. Hopelijk wordt dat een groter succes.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties