TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Genevieve (Nia Vardalos) heeft haar eigen bloemenzaak in New York. Omdat ze last heeft van bindingsangst heeft ze een uniek systeem bedacht voor haar liefdesleven.
Ze wil pijnlijke momenten voorkomen en heeft daarom nooit meer dan vijf dates met dezelfde man.
Totdat er in de buurt een nieuw restaurant zijn deuren opent, met als lekkerste hapje eigenaar Greg (John Corbett) zelf. Genevieve kan de verleiding niet weerstaan.
Ze heeft er al snel vijf dates op zitten en ze is er nog niet klaar voor om het al af te kappen. Gaat ze haar eigen regel overtreden? Je ziet het in I Hate Valentine’s Day.
Nia Vardalos is niet alleen de hoofdrolspeler van de film, maar ook de schrijver van het script en de regisseur.
Ze is vooral bekend van haar rol in de succesvolle romkom My Big Fat Greek Wedding. In die film was John Corbett ook haar tegenspeler.
Waar My Big Fat Greek Wedding een onverwachte kaskraker was, was Vardalos’ regiedebuut I Hate Valentine’s Day niet hetzelfde lot beschoren. De film bracht weinig op en werd heel slecht ontvangen.
Daarna heeft ze een tijd niks geregisseerd, maar nu is ze bezig met My Big Fat Greek Wedding 3. Hopelijk wordt dat een groter succes.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij