TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren tachtig was de band PoP! razend populair. Zanger Alex Fletcher (Hugh Grant) moest de groupies zo'n beetje van zich af slaan.
Van die beroemdheid van vroeger is in Music and Lyrics weinig meer over. Alex teert op oude roem en royalties.
Zo nu en dan schnabbelt hij wat. Optredens op schoolreünies en in vakantieparken, dat werk.
Het tij lijkt te keren als hij een nummer mag schrijven voor het populaire popsterretje Cora Corman (Haley Bennett). Het componeren van liedjes was alleen nooit zijn sterkste kant.
Gelukkig schiet zijn plantenverzorger Sophie (Drew Barrymore) hem te hulp. Ontstaat er naast een pakkend deuntje nog iets anders moois?
Regisseur en scenarioschrijver Marc Lawrence wilde Hugh Grant graag hebben voor de hoofdrol in Music and Lyrics. Gelukkig was de acteur meteen enthousiast:
“Ik lees veel scripts voor romantische komedies, maar er zijn er maar weinig waar ik hardop om moet lachen. Bij dit script had ik dat wel.”
Grant zal de première van de film in Amsterdam niet snel vergeten: BNN-presentatrice Cielke Sijben wist zich op de rode loper met handboeien aan hem vast te ketenen. De politie moest eraan te pas komen om haar los te knippen.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
