TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Andie (Molly Ringwald) is op school niet bepaald populair. Gelukkig heeft ze wel haar vrienden Duckie en Iona (Annie Potts).
Duckie (Jon Cryer) is al tijden heimelijk verliefd op Andie, maar zij heeft dat niet door.
Dan wordt Molly verliefd op de rijke en populaire nieuweling Blane (Andrew McCarthy). Dat zorgt voor flink wat romantische verwikkelingen en misverstanden.
Pretty in Pink is een typische romcom zoals er in de jaren 80 een hele hoop zijn gemaakt. John Hughes (bekend van tienerklassiekers The Breakfast Club en Ferris Bueller’s Day Off) schreef het scenario, dus met de kwaliteit zit het wel goed.
John Hughes bedacht het idee voor Pretty in Pink niet helemaal zelf. Molly Ringwald gaf hem een zetje in de goede richting.
De actrice vroeg hem een scenario te schrijven naar aanleiding van het liedje ‘Pretty in pink’ van de band The Psychedelic Furs. Dat was op dat moment haar lievelingsliedje.
Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out
09:29Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland