TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De drie vriendinnen Christina (Cameron Diaz), Courtney (Christina Applegate) en Jane (Selma Blair) wonen in The Sweetest Thing samen in één huis. Ze flirten en daten heel wat af, en komen af en toe behoorlijk grof uit de hoek.
Christina leeft volgens het motto: zoek niet naar Mr. Right, maar liever naar Mr. Right Now. Als ze op een avond met haar vriendinnen naar een club gaat, ontmoet ze Peter (Thomas Jane).
Hij is niet alleen een goede Mr. Right Now: Christina vindt hem echt leuk. De volgende dag is hij echter verdwenen.
Daarom gooit Christina in The Sweetest Thing haar eigen regel overboord. Ze gaat samen met Courtney naar hem op zoek, in een klein provinciestadje, waar zijn broer op het punt staat in het huwelijksbootje te stappen.
Via een kledingzaak, waar de twee dames zich omkleden in ‘onopvallende feestkleding’, gaan ze naar de kerk. Als ze daar aankomen, komen ze voor een verrassing te staan.
The Sweetest Thing is minder zoetsappig dan de titel doet vermoeden. Hier en daar is de humor behoorlijk plat.
Zo gaan Courtney, Jane en Christina los op het zelfbedachte nummer 'The penis song'. Geinig: Dat nummer schreven Selma Blair, Christina Applegate en Cameron Diaz zelf, speciaal voor de film.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer