TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De drie vriendinnen Christina (Cameron Diaz), Courtney (Christina Applegate) en Jane (Selma Blair) wonen in The Sweetest Thing samen in één huis. Ze flirten en daten heel wat af, en komen af en toe behoorlijk grof uit de hoek.
Christina leeft volgens het motto: zoek niet naar Mr. Right, maar liever naar Mr. Right Now. Als ze op een avond met haar vriendinnen naar een club gaat, ontmoet ze Peter (Thomas Jane).
Hij is niet alleen een goede Mr. Right Now: Christina vindt hem echt leuk. De volgende dag is hij echter verdwenen.
Daarom gooit Christina in The Sweetest Thing haar eigen regel overboord. Ze gaat samen met Courtney naar hem op zoek, in een klein provinciestadje, waar zijn broer op het punt staat in het huwelijksbootje te stappen.
Via een kledingzaak, waar de twee dames zich omkleden in ‘onopvallende feestkleding’, gaan ze naar de kerk. Als ze daar aankomen, komen ze voor een verrassing te staan.
The Sweetest Thing is minder zoetsappig dan de titel doet vermoeden. Hier en daar is de humor behoorlijk plat.
Zo gaan Courtney, Jane en Christina los op het zelfbedachte nummer 'The penis song'. Geinig: Dat nummer schreven Selma Blair, Christina Applegate en Cameron Diaz zelf, speciaal voor de film.
Partnerbijdrage
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro