TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De drie vriendinnen Christina (Cameron Diaz), Courtney (Christina Applegate) en Jane (Selma Blair) wonen in The Sweetest Thing samen in één huis. Ze flirten en daten heel wat af, en komen af en toe behoorlijk grof uit de hoek.
Christina leeft volgens het motto: zoek niet naar Mr. Right, maar liever naar Mr. Right Now. Als ze op een avond met haar vriendinnen naar een club gaat, ontmoet ze Peter (Thomas Jane).
Hij is niet alleen een goede Mr. Right Now: Christina vindt hem echt leuk. De volgende dag is hij echter verdwenen.
Daarom gooit Christina in The Sweetest Thing haar eigen regel overboord. Ze gaat samen met Courtney naar hem op zoek, in een klein provinciestadje, waar zijn broer op het punt staat in het huwelijksbootje te stappen.
Via een kledingzaak, waar de twee dames zich omkleden in ‘onopvallende feestkleding’, gaan ze naar de kerk. Als ze daar aankomen, komen ze voor een verrassing te staan.
The Sweetest Thing is minder zoetsappig dan de titel doet vermoeden. Hier en daar is de humor behoorlijk plat.
Zo gaan Courtney, Jane en Christina los op het zelfbedachte nummer 'The penis song'. Geinig: Dat nummer schreven Selma Blair, Christina Applegate en Cameron Diaz zelf, speciaal voor de film.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger