TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Boss (Barry Pepper) is, zijn naam zegt het al, de baas. Hij runt een internationale drugshandel.
En hij is niet blij. Hij heeft ontdekt dat andere mensen sjoemelen met zijn handel. Ergens in de lange keten van productie en distributie zit iemand die niet deugt. Iemand die zijn het spul te veel versnijdt en zelf het een en ander achteroverdrukt. Maar wie? The Boss stuurt in Running with the Devil zijn beste mannen op pad om dat uit te gaan vogelen.
Die beste mannen zijn The Cook (Nicolas Cage) en The Man (Laurence Fishburne). Ze moeten de hele keten nalopen om te checken wie de boel belazert.
Running with the Devil is niet de eerste film waarin Nicolas Cage en Laurence Fishburne samen te zien zijn. In 1983 hadden ze allebei een rol in Rumble Fish. Een jaar later speelden ze samen in The Cotton Club.
Dat zijn allebei films van The Godfather-regisseur Francis Ford Coppola. Coppola is de oom van Nicolas Cage.
Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost
08:00Exclusief: Dit zijn de eerste drie deelnemers van Roadtrippers VIPS
07:56Juvat Westendorp doet met danscollega’s mee aan De Kwis met Ballen
07:44De TV van gisteren: Gouden race Xandra Velzeboer trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 februari 2026