TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Boss (Barry Pepper) is, zijn naam zegt het al, de baas. Hij runt een internationale drugshandel.
En hij is niet blij. Hij heeft ontdekt dat andere mensen sjoemelen met zijn handel. Ergens in de lange keten van productie en distributie zit iemand die niet deugt. Iemand die zijn het spul te veel versnijdt en zelf het een en ander achteroverdrukt. Maar wie? The Boss stuurt in Running with the Devil zijn beste mannen op pad om dat uit te gaan vogelen.
Die beste mannen zijn The Cook (Nicolas Cage) en The Man (Laurence Fishburne). Ze moeten de hele keten nalopen om te checken wie de boel belazert.
Running with the Devil is niet de eerste film waarin Nicolas Cage en Laurence Fishburne samen te zien zijn. In 1983 hadden ze allebei een rol in Rumble Fish. Een jaar later speelden ze samen in The Cotton Club.
Dat zijn allebei films van The Godfather-regisseur Francis Ford Coppola. Coppola is de oom van Nicolas Cage.
Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt
09:58Op deze datum zie je de finale van Wie Is de Mol? 2026
09:46De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers vol lof over Ik Vertrek-deelnemers Simoon en Arrie
09:34Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me