TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Boss (Barry Pepper) is, zijn naam zegt het al, de baas. Hij runt een internationale drugshandel.
En hij is niet blij. Hij heeft ontdekt dat andere mensen sjoemelen met zijn handel. Ergens in de lange keten van productie en distributie zit iemand die niet deugt. Iemand die zijn het spul te veel versnijdt en zelf het een en ander achteroverdrukt. Maar wie? The Boss stuurt in Running with the Devil zijn beste mannen op pad om dat uit te gaan vogelen.
Die beste mannen zijn The Cook (Nicolas Cage) en The Man (Laurence Fishburne). Ze moeten de hele keten nalopen om te checken wie de boel belazert.
Running with the Devil is niet de eerste film waarin Nicolas Cage en Laurence Fishburne samen te zien zijn. In 1983 hadden ze allebei een rol in Rumble Fish. Een jaar later speelden ze samen in The Cotton Club.
Dat zijn allebei films van The Godfather-regisseur Francis Ford Coppola. Coppola is de oom van Nicolas Cage.
Jack van Gelder wordt gemist bij De Oranjezondag: 'Haal hem terug'
09:20Video: Rutger Castricum duwt geluidsman weg om microfoon uit blouse Merel Ek te halen
09:11Ophef rond Miljoenenjacht: wist de thuiswinnaar al dat Winston zou komen?
08:18De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon