TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Boss (Barry Pepper) is, zijn naam zegt het al, de baas. Hij runt een internationale drugshandel.
En hij is niet blij. Hij heeft ontdekt dat andere mensen sjoemelen met zijn handel. Ergens in de lange keten van productie en distributie zit iemand die niet deugt. Iemand die zijn het spul te veel versnijdt en zelf het een en ander achteroverdrukt. Maar wie? The Boss stuurt in Running with the Devil zijn beste mannen op pad om dat uit te gaan vogelen.
Die beste mannen zijn The Cook (Nicolas Cage) en The Man (Laurence Fishburne). Ze moeten de hele keten nalopen om te checken wie de boel belazert.
Running with the Devil is niet de eerste film waarin Nicolas Cage en Laurence Fishburne samen te zien zijn. In 1983 hadden ze allebei een rol in Rumble Fish. Een jaar later speelden ze samen in The Cotton Club.
Dat zijn allebei films van The Godfather-regisseur Francis Ford Coppola. Coppola is de oom van Nicolas Cage.
Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding
07:00GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026