TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Los Angeles ontvoeren criminelen de dochter van de Chinese consul. De politie van Hongkong stuurt zijn beste agent naar Amerika om haar op te sporen.
Agent Lee (Jackie Chan) mag dan het neusje van de Hongkongse politiezalm zijn, in LA vertrouwen ze hem voor geen meter. Vandaar dat hij in Rush Hour samen moet werken met een lokale collega: James Carter (Chris Tucker).
Alleen zijn Carter en Lee geen types die graag de regie uit handen geven. Aan die gedwongen samenwerking hebben ze dan ook een broertje dood.
Het ziet er dus slecht uit voor de ontvoerde diplomatendochter. Of toch niet?
Na een tijdje rommelen beginnen Lee en Carter namelijk steeds beter samen te werken. Tijd om die criminelen effe een poepie te laten ruiken!
Regisseur Brett Ratner was een groot fan van de films die Jackie Chan in Hongkong had gemaakt. Hij was dus blij dat hij in Rush Hour met de actiester kon samenwerken.
Omdat Ratner het idee had dat veel Amerikanen Chans Hongkongse films niet hadden gezien, recyclede hij grappen en actiescènes uit die films.
In zijn Hongkongse films doet Chan altijd zijn stunts zelf. Dat deed hij in Rush Hour ook.
Dat liep maar net goed af. Hij kreeg bijna een stel zware metalen kisten op zijn hoofd.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag