TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tijdens Halloween vindt een groep tieners in een eng, verlaten huis een boek. Iedere horrorfan weet wat je moet doen: lekker laten liggen natuurlijk en zorgen dat je zo snel mogelijk dat huis uit bent. Dat doen Stella en haar vrienden in Scary Stories to Tell in the Dark niet.
Het is de avond van Halloween in 1968 en de tieners besluiten het onheilspellende huis waar de rijke familie Bellows ooit woonde te bezoeken.
In een verborgen kamer vinden ze een boek met griezelverhalen geschreven door Sarah Bellows. Sarah was een tienermeisje met albinisme. Ze werd beschuldigd van hekserij omdat kinderen uit het dorp op mysterieuze wijze om het leven kwamen. Naar verluidt pleegde ze in 1898 zelfmoord.
Stella neemt het boek mee naar huis. Al snel blijkt dat, hoe kan het ook anders, geen goed idee. Er verschijnen nieuwe verhalen in het boek. En die komen nog tot leven ook.
Een van de enge wezens uit Scary Stories to Tell in the Dark is de Jangly Man: een soort misvormde man met loszittende lichaamsdelen. Veel van de vreemde en enge bewegingen die de Jangly Man maakt zijn niet met de computer gecreëerd. Slangenmens Troy James speelde het monster; hij kan zijn lichaam echt in die rare houdingen brengen.
Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026