TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tijdens Halloween vindt een groep tieners in een eng, verlaten huis een boek. Iedere horrorfan weet wat je moet doen: lekker laten liggen natuurlijk en zorgen dat je zo snel mogelijk dat huis uit bent. Dat doen Stella en haar vrienden in Scary Stories to Tell in the Dark niet.
Het is de avond van Halloween in 1968 en de tieners besluiten het onheilspellende huis waar de rijke familie Bellows ooit woonde te bezoeken.
In een verborgen kamer vinden ze een boek met griezelverhalen geschreven door Sarah Bellows. Sarah was een tienermeisje met albinisme. Ze werd beschuldigd van hekserij omdat kinderen uit het dorp op mysterieuze wijze om het leven kwamen. Naar verluidt pleegde ze in 1898 zelfmoord.
Stella neemt het boek mee naar huis. Al snel blijkt dat, hoe kan het ook anders, geen goed idee. Er verschijnen nieuwe verhalen in het boek. En die komen nog tot leven ook.
Een van de enge wezens uit Scary Stories to Tell in the Dark is de Jangly Man: een soort misvormde man met loszittende lichaamsdelen. Veel van de vreemde en enge bewegingen die de Jangly Man maakt zijn niet met de computer gecreëerd. Slangenmens Troy James speelde het monster; hij kan zijn lichaam echt in die rare houdingen brengen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur