TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Docent Will Gerard leidt een hartstikke normaal leven. Niets spannends aan, maar hij is wel gelukkig. Aan dat geluk komt een einde als zijn vrouw Laura (January Jones) op weg naar huis met bruut geweld wordt overvallen en verkracht.
Terwijl Will (Nicolas Cage) in het ziekenhuis in spanning wacht op nieuws, benadert ene Simon (Guy Pearce) hem. De onbekende man vertelt Will dat hij een groep verontruste burgers vertegenwoordigt. Simon kan ervoor zorgen dat de dader zijn straf krijgt, in ruil voor een toekomstige wederdienst. Verward en bezorgd om zijn vrouw gaat Will akkoord.
Will is op dat moment te geschokt om er verder over na te denken. Als Simon later in Seeking Justice opduikt met het gevreesde verzoek, krabbelt Will terug. Simon accepteert die weigering echter niet. Terwijl Will zijn vrouw blijft verzorgen, ontdekt hij al snel dat Simons idee van rechtvaardigheid een hoge prijs heeft.
Roger Donaldson (Dante's Peak) regisseerde Seeking Justice. Acteur Tobey Maguire trad op als producent. De film bracht weinig geld in het laatje en critici hadden er geen goed woord voor over. Vooral Nicolas Cage moest het ontgelden: hij ontving zelfs een Razzie-nominatie voor slechtste acteur.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond