TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Koala en theaterdirecteur Buster Moon (met de stem van Matthew McConaughey) en zijn getalenteerde team van dieren zijn terug voor een gloednieuw avontuur.
Na hun successen in de kleine theaters willen ze een grotere droom verwezenlijken: optreden in het beroemde Crystal Tower Theater in Redshore City.
Maar om de aandacht van de machtige en meedogenloze wolvenmagnaat Jimmy Crystal, eigenaar van Crystal Tower Theater, te krijgen, belooft Buster in Sing 2 een show met de teruggetrokken rocklegende Clay Calloway (met de stem van U2-zanger Bono). Nu moeten Buster en zijn vrienden niet alleen de stad veroveren, maar ook Clay overtuigen om weer op te treden.
Voor Bono is het de eerste keer dat hij een stemrol heeft. Hij nam zijn rol als Clay Calloway zeer serieus en werkte nauw samen met de regisseur van Sing 2 om zijn personage, een teruggetrokken rockster met een tragisch verleden, geloofwaardig neer te zetten.
Naast Matthew McConaughey keren ook andere geliefde stemmen terug in Sing 2, zoals Reese Witherspoon als Rosita en Scarlett Johansson als Ash. De soundtrack van Sing 2 bevat naast nummers van Bono's band U2 ook liedjes van Billie Eilish, Shawn Mendes en Elton John.
Sing 2 is op vrijdag 27 december 2024 om 13:55 uur te zien op SBS6.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire