TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Journalist Robin Monroe (Anne Heche) kan er eindelijk even tussenuit. Ze gaat samen met haar vriend Frank (David 'Ross uit Friends' Schwimmer) op vakantie.
Even lekker een weekje op een tropisch eiland. Samen, zonder gezeur aan je hoofd. Zo zag Robin het voor zich, maar het loopt in Six Days Seven Nights nét even anders.
Zelfs op vakantie laat haar werk haar niet los. Robin moet even eilandhoppen voor een artikel. De enige die haar naar het naburige eiland kan brengen is piloot Quinn (Harrison Ford). Robin vindt hem maar een lomperik, maar ze heeft geen keus. En dan slaat het noodlot toe. Het vliegtuigje van Quinn stort neer in de jungle.
Als ze dat willen overleven, zullen ze samen moeten werken. En dat is nog knap lastig als je elkaar niet uit kunt staan.
Tijdens de opnames van Six Days Seven Nights was er vooral aandacht voor het leven van hoofdrolspeelster Anne Heche. De film zelf vonden mensen eigenlijk minder interessant.
Heche was net een jaar eerder uit de kast gekomen. Zij en komiek Ellen DeGeneres – ook nog niet heel lang uit de kast – waren een stelletje. Kun je dan nog wel overtuigend een liefdesscène spelen met een man? Velen vonden van niet. Harrison Ford kon dat niets schelen. Hij wilde per se Heche als tegenspeelster.
Six Days Seven Nights is op donderdag 10 april 2025 om 23:00 uur te zien op NET 5.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6