TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een nieuwe leraar ontdekt dat er meer aan de hand is op zijn school dan hij had gedacht.
Thomas Miller (Eddie Izzard) wordt in Six Minutes to Midnight door de Britse geheime dienst naar een privéschool voor dochters van nazi-officieren gestuurd.
Miller merkt al snel verdachte activiteiten op de school op. Hij ontdekt een sinister complot rondom de verdwijning van zijn voorganger.
Hij probeert de waarheid te onthullen terwijl de spanning in Europa oploopt.
Zijn pogingen om de waarheid te achterhalen brengen hem in gevaar. Er volgt een race tegen de klok, waarbij het lot van de leerlingen en internationale geheimen op het spel staan.
Het script van Six Minutes to Midnight is mede geschreven door Eddie Izzard, die zich liet inspireren door een echte nazi-meisjesschool in Bexhill-on-Sea.
Izzard, die zelf in Bexhill opgroeide, wilde het vergeten stukje geschiedenis tot leven brengen.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?