TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een nieuwe leraar ontdekt dat er meer aan de hand is op zijn school dan hij had gedacht.
Thomas Miller (Eddie Izzard) wordt in Six Minutes to Midnight door de Britse geheime dienst naar een privéschool voor dochters van nazi-officieren gestuurd.
Miller merkt al snel verdachte activiteiten op de school op. Hij ontdekt een sinister complot rondom de verdwijning van zijn voorganger.
Hij probeert de waarheid te onthullen terwijl de spanning in Europa oploopt.
Zijn pogingen om de waarheid te achterhalen brengen hem in gevaar. Er volgt een race tegen de klok, waarbij het lot van de leerlingen en internationale geheimen op het spel staan.
Het script van Six Minutes to Midnight is mede geschreven door Eddie Izzard, die zich liet inspireren door een echte nazi-meisjesschool in Bexhill-on-Sea.
Izzard, die zelf in Bexhill opgroeide, wilde het vergeten stukje geschiedenis tot leven brengen.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking