TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Amerikaanse sluipschutters Brandon Beckett (Chad Michael Collins) en Richard Miller (Billy Zane) hebben als taak een Georgische gaspijpleiding te beschermen tegen terroristen uit het Midden-Oosten. Wanneer de terroristen beginnen aan te vallen, worden meerdere sluipschutters aan Amerikaanse kant met uiterste precisie gedood door een sluipschutter van de vijand.
De spanningen lopen hoog op in Sniper: Ghost Shooter wanneer men vermoedt dat iemand binnen het leger weleens voor de vijand zou kunnen werken. Hoe weten de terrorsiten anders precies waar de Amerikaanse soldaten zitten? Is de missie een dekmantel voor andere activiteiten? Trekt de kolonel soms aan de touwtjes? Om achter de antwoorden op deze vragen te komen, besluiten Miller en Beckett zelf op onderzoek uit te gaan.
Sniper: Ghost Shooter is alweer het zesde deel uit de Sniper-reeks. Het eerste deel genaamd Sniper kwam in 1993 uit, dat is nu dertig jaar geleden. Op dit moment wordt er alweer gewerkt aan het tiende deel die overigens nog geen titel heeft.
Tom Berenger speelde in dat eerste deel Thomas Beckett, de vader van Brandon Beckett. Die rol vervult hij ook in deel twee, drie, vijf, zeven en acht. In alle andere delen zien we Chad Michael Collins als Brandon Beckett, inderdaad de zoon van.
Hélène Hendriks baart opzien met doorschijnend truitje in De Oranjewinter: internet gaat los
10:59Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique