TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Amerikaanse sluipschutters Brandon Beckett (Chad Michael Collins) en Richard Miller (Billy Zane) hebben als taak een Georgische gaspijpleiding te beschermen tegen terroristen uit het Midden-Oosten. Wanneer de terroristen beginnen aan te vallen, worden meerdere sluipschutters aan Amerikaanse kant met uiterste precisie gedood door een sluipschutter van de vijand.
De spanningen lopen hoog op in Sniper: Ghost Shooter wanneer men vermoedt dat iemand binnen het leger weleens voor de vijand zou kunnen werken. Hoe weten de terrorsiten anders precies waar de Amerikaanse soldaten zitten? Is de missie een dekmantel voor andere activiteiten? Trekt de kolonel soms aan de touwtjes? Om achter de antwoorden op deze vragen te komen, besluiten Miller en Beckett zelf op onderzoek uit te gaan.
Sniper: Ghost Shooter is alweer het zesde deel uit de Sniper-reeks. Het eerste deel genaamd Sniper kwam in 1993 uit, dat is nu dertig jaar geleden. Op dit moment wordt er alweer gewerkt aan het tiende deel die overigens nog geen titel heeft.
Tom Berenger speelde in dat eerste deel Thomas Beckett, de vader van Brandon Beckett. Die rol vervult hij ook in deel twee, drie, vijf, zeven en acht. In alle andere delen zien we Chad Michael Collins als Brandon Beckett, inderdaad de zoon van.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate