TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sommige mensen weten gewoon niet van ophouden. Blijkbaar is Tom Berenger zo iemand. De acteur was al niet meer de jongste toen hij in 1993 in Sniper speelde, maar dik twintig jaar later weet hij nog steeds van geen ophouden.
Toegegeven: Berenger heeft in Sniper: Legacy niet meer de hoofdrol. Die is hier voor Chad Michael Collins.
Collins speelt militair Brandon Beckett. Hij ontdekt dat een seriemoordenaar het gemunt heeft op militaire kopstukken. Sterker nog: zijn vader is een van de slachtoffers. Tijd om de jacht op de snoodaard in kwestie te openen dus.
Tijdens zijn zoektocht naar de dader vindt Brandon iets heel anders. Vader Thomas (Tom Berenger) is helemaal niet dood!
Voor Tom Berenger is het alweer de vierde keer dat hij sluipschutter Thomas Beckett speelt. En hoewel de acteur alweer 65 was toen Sniper: Legacy verscheen, was hij nog niet klaar.
In 2017 deed hij het trucje doodleuk nog een keer in Sniper: Ultimate Kill. Ook ‘zoonlief’ Chad Michael Collins keert in die film terug. Ook in Sniper: Assassins's End uit 2020 was Berenger weet aanwezig, ondanks dat hij inmiddels boven de 70 was.
In de nieuwste twee films in de reeks komt de acteur niet meer voor.
Sniper: Legacy is op maandag 3 november 2025 om 22:50 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Het perfecte plaatje, Prince of Persia: The Sands of Time
01:10Komende week in GTST: Throuple trubbels en hachelijk hoogverraad
20:15Huub Stapel en Mark van Eeuwen reageren met gemengde gevoelens op stoppen Flikken Rotterdam
16:24Kijk LIVE naar Het Debat van Nederland met Wilfred Genee en Merel Ek
16:09Spannend! Deze Halloweenfilms zie je op 31 oktober 2025 op tv