TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
FBI-agenten Joe Merriwether (Jeffrey Dean Morgan) en Katherine Cowles (Abbie Cornish) onderzoeken een reeks moorden. Alle slachtoffers zijn overleden aan een steek in hun achterhoofd.
Ze hebben alleen geen goede aanknopingspunten. Ze vinden geen sporen en getuigen zijn er ook al niet. Daarom besluit Merriwether in Solace de hulp van zijn vriend John Clancy (Anthony Hopkins) te vragen. Hij is een paranormaal begaafde psycholoog. In eerste instantie ziet Clancy het niet zitten om betrokken te raken bij de zaak.
Dat verandert als Cowles ontmoet. Hij krijgt een visioen over haar toekomst en besluit te helpen. Cowles is zelf sceptisch over Clancy. Toch proberen ze samen de seriemoordenaar te vinden.
Het was oorspronkelijk de bedoeling dat deze film een vervolg zou worden op David Finchers Se7en. De film zou Ei8ht gaan heten. De hoofdpersoon zou rechercheur William Somerset (Morgan Freeman) uit Se7en zijn, die paranormale krachten had ontwikkeld. Alleen vond Fincher het idee maar niks, dus ging dat idee de prullenbak in en werd er een losstaande film van gemaakt.
Fincher heeft waarschijnlijk de juiste inschatting gemaakt want Solace werd slecht ontvangen door recensenten.
Partnerbijdrage
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen