TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De meeste romcoms gaan over jonge, aantrekkelijke mensen. Something’s Gotta Give pakt het anders aan. De hoofdpersonen zijn de vijftig al ruim gepasseerd.
Hoewel hij al op leeftijd is, datet de verstokte rokkenjager Harry (Jack Nicholson) alleen met jonge vrouwen. Hij geniet met volle teugen van dat leventje.
Totdat zijn laatste verovering Marin (Amanda Peet) hem meeneemt naar het vakantiehuis van haar moeder.
Dat had een romantisch weekendje weg moeten worden, maar het loopt anders.
Marins moeder Erica (Diane Keaton) is toevallig net op dat moment in haar vakantiehuis. Dat staat de romantiek in Something’s Gotta Give toch wel een beetje in de weg.
Als Harry dan ook nog last krijgt van zijn hart, is het helemaal gedaan met de pret. Marin gaat zelfs terug naar huis.
Omdat Harry eerst moet herstellen, kan hij niet anders dan een paar dagen bij Erica blijven. En dat terwijl Erica en Harry elkaar helemaal niet liggen, of toch wel?
Regisseur Nancy Meyers schreef de personages Erica en Harry met het idee dat Diane Keaton en Jack Nicholson de hoofdrollen moesten spelen.
De ervaren acteurs zijn in Something’s Gotta Give dan ook helemaal in hun element. Keaton werd zelfs genomineerd voor de Oscar voor beste actrice, een zeldzaamheid voor een rol in een romcom.
Partnerbijdrage
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen