TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De supersonisch snelle blauwe egel is terug, net als zijn mensenmaatje Tom (James Marsden) e?n de boosaardige Dr. Robotnik (Jim Carrey).
Die heeft in Sonic the Hedgehog 2 wederom grootse vernietigingsplannen met behulp van een levensgevaarlijke smaragd. Sonic (stem van Ben Schwartz) doet er alles aan om die uit Dr. Robotniks klauwen te houden.
Maar Sonic is eigenlijk nog een speels kind en z’n plannen zijn niet altijd waterdicht. Gelukkig krijgt hij hulp van een nieuwe sidekick: gele vos Tails (Colleen O'Shaughnessey).
Dat is nodig, want Sonic moet het o?o?k opnemen tegen een ijzersterk vriendje van Dr. Robotnik, rode mierenegel Knuckels (stem van Idris Elba).
Wie opgroeide vanaf de jaren 90 kent dit personage natuurlijk van de videocomputergame die in 1991 voor het eerst gespeeld kon worden op de Sega Mega Drive. Deze mix van liveaction met computeranimatie zit, net als de filmvoorganger uit 2020, bomvol actie en grappen.
Colleen O'Shaughnessey is het enige castlid van Sonic the Hedgehog 2 die zowel in de videogames als in de films te horen is. Dat vond ze een hele eer.
Ze was zo enthousiast toen ze Jim Carrey voor het eerst in het echt ontmoette dat ze bijna moest huilen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin