TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1928 komt Waldemar vanuit Suriname naar Nederland om te studeren. Met zijn donkere uiterlijk trekt hij meteen veel bekijks. Dat niet iedereen blij is met zijn komst is wel duidelijk uit de scheldwoorden die hij naar zijn hoofd geslingerd krijgt.
Daarnaast krijgt Waldemar (Sergio Hasselbaink) in Sonny Boy ook te maken met ingrijpendere vormen van discriminatie. Zo lukt het hem maar niet om woonruimte te vinden.
Tot hij eindelijk een plek vindt: hij kan een kamer huren bij hospita Rika van der Lans (Ricky Koole).
Hoewel weduwe en moeder van vier Rika zeventien jaar ouder is dan Waldemar, bloeit er iets mooi op tussen haar en Waldemar. Ze raakt zelfs zwanger van hem.
Als de Tweede Wereldoorlog uitbreekt riskeren Rika en Waldemar hun leven – en hun relatie – om onderduikers te redden.
Sonny Boy is een verfilming van het gelijknamige boek van geschiedkundige Annejet van der Zijl. In dat boek beschrijft zij het waargebeurde verhaal van Rika en Waldemar.
Het is een verhaal waarin thema's als liefde, discriminatie, religie, oorlog, heimwee en verraad aan bod komen. Van Sonny Boy werden meer dan 220.000 exemplaren verkocht.
In de bioscoop deed het verhaal het ook goed: ruim 400.000 mensen kochten een kaartje.
Vanavond op TV: Het gouden uur, Expeditie Robinson, The Secret Life of Pets
21:42Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer