TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bijna een jaar geleden maakte Gabe (Sylvester Stallone) iets afschuwelijks mee: hij kon het leven van een vriendin niet redden. Ze viel tijdens het bergbeklimmen te pletter.
De angst die hij zag in haar ogen toen ze viel staat nog op zijn netvlies gebrand. Vandaar dat hij is gestopt met klimmen.
Bijna een jaar later keert Gabe in Cliffhanger terug naar de plek des onheils om een groepje gestrande alpinisten te redden. Tenminste, zo luidt het verhaal.
De mensen die hij komt helpen zijn helemaal geen gestrande klimmers. Het zijn criminelen die een berggids nodig hebben om ze naar hun verloren buit te leiden.
In de eerste versie van Cliffhanger zat een scène waarin een konijn op nogal bloederige wijze het loodje legt. Het diertje raakte per ongeluk verzeild in een schietpartij tussen de good guys en de schurken.
Bij een testvoorstelling van de film bleek dat het publiek die scène niet leuk vond. En dat is nog zacht uitgedrukt.
Sylvester Stallone betaalde de hermontage van de scène uit eigen zak. In de nieuwe versie kwam het konijn er levend vanaf. Kosten voor Stallone: ongeveer een ton.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'