TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Connie (Diane Lane) is getrouwd met Ed (Richard Gere) en woont in een buitenwijk van New York. Als ze gaat winkelen in de stad, maakt ze kennis met de aantrekkelijke boekverkoper Paul Martel (Olivier Martinez). Hoewel ze het aanvankelijk niet wil, begint ze een hartstochtelijke relatie met hem.
Als Ed haar overspel ontdekt, staat haar hele leven op z'n kop. Ze zet haar huwelijk met Edward op het spel voor een affaire die waarschijnlijk alleen maar slecht kan aflopen.
Regisseur Adrian Lyne, een voormalig reclamefilmer, maakte eerder Nine 1/2 Weeks (1986) en Fatal Attraction (1987). Ook in Unfaithful, een sfeervolle remake van La femme infidèle van Claude Chabrol, gaat het om de spanning tussen erotiek en moraal.
Het had weinig gescheeld of Richard Gere had helemaal niet de rol gespeeld van bedrogen man Edward. Een heel rijtje acteurs was gevraagd voor het personage: George Clooney, Johnny Depp, John Travolta, Bruce Willis en Robert Redford. De mannen zeiden allemaal nee en zo kreeg Richard Gere de hoofdrol.
De keuze voor Diane Lane was een schot in de roos. Voor haar rol als Connie werd ze in 2003 genomineerd voor een Oscar. Ook was ze kanshebber voor een Golden Globe in de categorie Best Performance by an Actress in a Motion Picture - Drama.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje