TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een oud Sovjet-ruimtestation stort neer in een New Yorkse metrotunnel. Chaos alom.
Een neergestort ruimtestation zorgt op zichzelf al voor de nodige rommel, maar dit is nog wel even een tandje erger.
Aan boord van het gevaarte bevinden zich talloze vleesetende spinnen. Oeps.
Die beesten zijn gewend aan de ruimte, dus ze kunnen tegen een stootje. Sterker nog: op aarde groeien ze als kool en zaaien ze dood en verderf.
Reden genoeg om de achtpotige monsters zo snel mogelijk uit de weg te ruimen zou je denken. Kolonel Jenkins (William Hope) en de Russische wetenschapper Dr. Darnoff (Pete Lee-Wilson) zien dat anders.
Zij willen de Spiders als wapen gebruiken. Aan Jason (Patrick Muldoon) en zijn vrouw Rachel (Christa Campbell) om deze gevaarlijke gekken – én de spinnen – te stoppen.
Hoofdrolspeler Patrick Muldoon laat in Spiders zien dat hij wel weet hoe hij een spin aanpakt. Logisch ook: het is niet de eerste keer dat hij met dit bijltje hakt.
In 2007 had hij het in de film Ice Spiders ook al aan de stok met een horde bloeddorstige spinnen.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)