TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een oud Sovjet-ruimtestation stort neer in een New Yorkse metrotunnel. Chaos alom.
Een neergestort ruimtestation zorgt op zichzelf al voor de nodige rommel, maar dit is nog wel even een tandje erger.
Aan boord van het gevaarte bevinden zich talloze vleesetende spinnen. Oeps.
Die beesten zijn gewend aan de ruimte, dus ze kunnen tegen een stootje. Sterker nog: op aarde groeien ze als kool en zaaien ze dood en verderf.
Reden genoeg om de achtpotige monsters zo snel mogelijk uit de weg te ruimen zou je denken. Kolonel Jenkins (William Hope) en de Russische wetenschapper Dr. Darnoff (Pete Lee-Wilson) zien dat anders.
Zij willen de Spiders als wapen gebruiken. Aan Jason (Patrick Muldoon) en zijn vrouw Rachel (Christa Campbell) om deze gevaarlijke gekken – én de spinnen – te stoppen.
Hoofdrolspeler Patrick Muldoon laat in Spiders zien dat hij wel weet hoe hij een spin aanpakt. Logisch ook: het is niet de eerste keer dat hij met dit bijltje hakt.
In 2007 had hij het in de film Ice Spiders ook al aan de stok met een horde bloeddorstige spinnen.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden