TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Of ze er nou geschikt voor zijn of niet, Emmett en Austin dromen van een carrière als spion. Te veel James Bondfilms gezien misschien.
Van die droomcarrière komt voor persvoorlichter Emmett (Chevy Chase) en computerdeskundige Austin (Dan Aykroyd) vooralsnog weinig terecht. Ze hebben gewoon een kantoorbaan bij de overheid.
Tot de CIA ze ineens uitnodigt voor een trainingsprogramma. Is dit dan het moment dat hun droom uit gaat komen?
Daar lijkt het in Spies Like Us wel op. De dienst stuurt het duo zelfs voor een heuse missie naar Pakistan.
Wat Austin en Emmett niet weten: de CIA heeft hen op een nepmissie gestuurd. Ze zijn niet meer dan een afleidingsmanoeuvre.
De Russen hebben hun handen vol aan het geklungel van deze nepspionnen. Daardoor kunnen de echte spionnen ongestoord hun gang gaan.
Dan Aykroyd speelt niet alleen een van de hoofdrollen in Spies Like Us. Hij schreef ook het scenario.
Voor de rol van Emmett had Aykroyd al iemand in gedachten. John Belushi, zijn maatje in Saturday Night Live en The Blues Brothers.
Omdat Belushi in 1982 overleed, moest hij op zoek naar een andere tegenspeler. Zo kwam hij bij Chevy Chase terecht.
Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door